Aktualności
 
Akademia Widzewa na dłużej ze sponsorem
 
18. września 2019, 12:20
źródło: Widzew Łódź
 
Akademia Widzewa Łódź, klubu występującego aktualnie w 2. lidze piłkarskiej, będzie nadal wspierana przez OSK „Tylko Widzew”.

To oznacza, że marka Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy zarządzana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew” pozostanie sponsorem strategicznym.

Została nim pierwszy raz w styczniu 2018 roku, a teraz kontrakt przedłużono o najbliższe dwanaście miesięcy.

- Środki przekazywane klubowi przez WOWP przeznaczane są między innymi na wynajem obiektów sportowych, opiekę trenerską i medyczną, transport czy sprzęt sportowy. Wspólnie organizujemy również różnego rodzaju inicjatywy dotyczące chociażby realizacji programów szkoleniowych czy programów oceny pracy trenerów - wyjaśnił Marcin Lefik, przedstawiciel zarządu OSK „Tylko Widzew”.

- OSK „Tylko Widzew” to stowarzyszenie, które robi fantastyczne rzeczy, zwłaszcza w obszarze społecznym funkcjonowania klubu, który chcielibyśmy rozwijać. Chciałabym, że ta organizacja, która świetnie radzi sobie od wielu lat, byłą inspiracją dla innych i wzorem na to, jak można angażować ludzi w dobre, pożyteczne działania w tym naszym widzewskim otoczeniu - dodała Martyna Pajączek, prezes Widzewa.  
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.