Aktualności
 
Nowa strona, nowe możliwości? PGNiG Superliga tak twierdzi
 
16. września 2019, 15:20
źródło: PGNiG Superliga
 
W zeszłym tygodniu uruchomiona została nowa strona internetowa rozgrywek PGNiG Superligi.

Można tam znaleźć wszystkie aktualne wiadomości, terminarze, wyniki meczów, ale i kupić bilet. Nowością jest możliwość śledzenia wyników na żywo, a także oglądania transmisji z wybranych spotkań.

- Nowa strona internetowa to przestrzeń, gdzie wreszcie każdy znajdzie w jednym miejscu wszystkie informacje dotyczące rozgrywek PGNiG Superligi. Aktualności, rozbudowane statystyki zespołów i zawodników, skróty video z meczów czy wywiady, możliwość śledzenia relacji LIVE punkt po punkcie czy oglądania transmisji telewizyjnej. Wszystko jest w pełni zintegrowane i w jednym miejscu. Nowa witryna jest prosta i czytelna, ale jednocześnie atrakcyjna wizualnie – mówi wiceprezes PGNiG Superligi, Piotr Należyty.

- Co więcej, strona internetowa została dostosowana również do wersji mobilnej. Platforma współgra z przeglądarkami na smartfonach, tabletach i komputerach. Jest w pełni responsywna. Platforma będzie też wspierała budowanie frekwencji w halach poprzez kreowanie dedykowanych reklam do kibiców. Ale nad tym jeszcze pracujemy – dodał Należyty.

Równolegle toczą się prace nad stworzeniem nowej strony internetowej dla rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet. Zostanie ona oddana do użytku na początku października. 
 


Słowa kluczowe: superliga | pilkareczna | stronainternetowa | www | media | pr
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.