Aktualności
 
Arena Gliwice ugości KSW
 
16. września 2019, 10:53
źródło: MMAbiznes.pl
 
W 2019 roku odbędzie się 7 grudnia jeszcze jedna gala organizacji Konfrontacji Sztuk Walki. Gospodarzem wydarzenia będzie Arena Gliwice.
Największym hitem wydarzenia ma być walka Mameda Chalidowa, który wraca do KSW. Jego rywalem będzie mistrz kategorii średniej, Scott Askham.

- Zawsze byłem i będę sportowcem karmiącym się wielkimi wyzwaniami a dodatkowo ostatnie wydarzenia w moim życiu przypomniały mi jak bardzo tęsknie za klatką i fanami. Jak widać spotkamy się wszyscy jeszcze raz. O pas powinni walczyć młodzi zawodnicy będący gotowi bronić go dwa razy w roku. Moje występy dziś już są incydentalne i głównie podyktowane ambicjami sportowymi, a nie chęcią dzierżenia korony, dlatego zdałem pas i nie zamierzam na razie po niego sięgać. Pojawiła się w KSW postać, która nie dość, że splądrowała czołówkę dywizji średniej, to dodatkowo kilkukrotnie wyzywała mnie do walki. Asham jest dodatkowo faworytem w starciu ze mną - wyznał Chalidow, którego osoba na pewno napędzi sprzedaż wejściówek na galę KSW 52: Race.

Przypomnijmy, że w Gliwicach organizacja gościła pierwszy i ostatni raz 1 grudnia 2018 roku. Wówczas do Areny Gliwice przybyło 15 tysięcy fanów. 

 
 


Słowa kluczowe: ksw | ksw51 | mma | arenagliwice | sportywalki | chalidow
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.