Aktualności
 
Sportklub z nowymi prawami
 
7. września 2019, 12:01
źródło: Media2.pl
 
Telewizja Sportklub nabyła prawa do nowych polskich rozgrywek. Tym razem mowa o Lotto Superlidze Tenisa Stołowego.

Stacja pokaże w każdej kolejce jeden mecz, hit kolejki. Inauguracja nowego sezonu nastąpi 18 września o godz. 18.00 w Bytomiu, gdzie miejscowa 3S Polonia zmierzy się z Lotto ZOOleszczem Gwiazdą Bydgoszcz.

- Bardzo cieszę się, że spotkania Lotto Superligi ponownie zagoszczą na antenie Sportklubu. Przygotowaliśmy dla kibiców bogatą ofertę, dzięki której zobaczą oni w bieżącym sezonie co najmniej 20 spotkań. Wszystkie mecze zrealizowane będą na żywo i w najlepszej jakości obrazie i dźwięku. Jestem przekonany, że spełnimy tym samym oczekiwania wszystkich sympatyków tenisa stołowego - powiedział po podpisaniu umowy Zbigniew Leszczyński, prezes ligi.

Po każdej kolejce pokazywany będzie również magazyn podsumowujący najważniejsze wydarzenia.

- Konsekwentnie budujemy coraz silniejszą pozycję na rynku, opierając swoją strategię działania na dwóch filarach: transmisjach z mocnych europejskich lig oraz - w coraz szerszym zakresie - na wsparciu i promocji rodzimych rozgrywek. Dlatego też cieszymy się, że do naszego portfolio ponownie zawitała Lotto Superliga Tenisa Stołowego - powiedział Władysław Prażmowski, menedżer ds. operacyjnych Sportklubu. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.