Aktualności
 
Siatkarska pierwsza liga ze sponsorem tytularnym
 
22. sierpnia 2019, 15:27
źródło: PLS
 
W sezonie 2019/2020 zaplecze siatkarskiej PlusLigi zyskało partnera, który będzie sponsorem tytularnym rozgrywek.

Umowę zawarto z firmą Krispol, która oferuj produkty dla domu oraz przemysłu, takie jak segmentowe bramy garażowe, zewnętrzne rolety, okna i drzwi.

Przypomnijmy, że Polska Liga Siatkówki S.A. zajmuje się prowadzeniem rozgrywek Krispol 1. Ligi Mężczyzn od sezonu 2018/2019. Po raz pierwszy w historii zaplecza PlusLigi z meczów można było obejrzeć telewizyjne transmisje w Polsacie Sport, oprawa meczów telewizyjnych była niemal identyczna jak w najwyższej klasie rozgrywkowej, dodatkowo 1. Liga doczekała się dedykowanej strony internetowej.

- Gorąco wierzymy, że przy wsparciu naszego nowego partnera – marki Krispol uda nam się poczynić kolejny krok w podnoszeniu jakości i atrakcyjności Krispol 1. Ligi Mężczyzn – cieszy się Paweł Zagumny, prezes zarządu PLS S.A. - Przy udziale takich przyjaciół polskiej siatkówki, jak firma Krispol, możemy oczekiwać dalszego rozwoju naszej siatkówki ligowej, a co za tym idzie przyszłych sukcesów naszych reprezentacji – dodaje.

Z podpisania umowy raduje się również Grzegorz Ratajczak, członek zarządu spółki Krispol: - Sport jest na stałe wpisany w nasze DNA i towarzyszy spółce od samego początku. Możemy poszczycić się wspaniałą historią wspierania wielu dyscyplin. Od 14 sezonów współpracujemy z naszą lokalną drużyną Krispol Września i z tego jesteśmy szczególnie dumni. Wierzymy, że razem z PLS stworzymy przyjazne warunki do rozwoju polskiej siatkówki ligowej i przyszłych sukcesów zawodników.

Więcej szczegółów na temat współpracy pomiędzy firmą Krispol a Polską Ligą Siatkówki ma zostać przedstawionych niebawem.
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.