Aktualności
 
Beniaminek Premier League z nowym wsparciem
 
19. sierpnia 2019, 09:56
źródło: SportBusiness
 
Sheffield United FC, angielski klub wracający po latach do Premier League, związał się Al Wefaq Rent a Car.

Firma będzie pierwszym oficjalnym partnerem z obszaru wypożyczalni samochodów ligowca.

Umowa obejmie reklamy firmy z siedzibą w Arabii Saudyjskiej zarówno na odzieży treningowej pierwszej drużyny, jak i sztabu szkoleniowego.

Długość i warunki finansowe umowy nie zostały ujawnione. Ale jest to znacząca umowa handlowa dla „Blades” z firmą z Bliskiego Wschodu. Warto pamiętać, że saudyjski książę Abdullah bin Musa’ad bin Abdul Aziz ma 50% udziałów w klubie i planuje poszerzyć zasięg różnych marek z regionu działających w Wielkiej Brytanii poprzez sport.

Nasser Al Qahtani, prezes Al Wefaq Rent a Car, powiedział: - Jesteśmy przekonani o sukcesie tego partnerstwa, które jest jednym z naszych przyszłych planów zgodnych z programem Saudi Vision 2030, aby ogólnie wspierać sport saudyjski poprzez program sponsorski, który rozpoczęliśmy w ubiegłym roku na szczeblu lokalnym, a obecnie rozwijamy się na całym świecie wraz z klubem piłkarskim Sheffield United.

Sheffield United ma również nowego sponsora na głównym miejscu koszulek i na rękawkach Będzie nim broker Union Standard Group (USG). Podpisana do końca sezonu 2021/22 umowa w wysokości 3,5 miliona funtów brytyjskich rocznie jest „największą w historii transakcją handlową” klubu. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.