Aktualności
 
BetConstruct związał się z Szewczenką
 
17. sierpnia 2019, 11:50
źródło: SportsPro
 
Potentat w branży igamingu BetConstruct oraz ich dostawca danych FeedConstruct zyskali nowego ambasadora.

Został nim Andrij Szewczenko, aktualnie selekcjoner reprezentacji Ukrainy, a w przeszłości gwiazda Dynama Kijów, AC Milanu oraz Chelsea FC.

- Największą lekcją, jakiej nauczyłem się podczas mojej kariery piłkarskiej, jest to, że nigdy nie należy marnować okazji. Szanse przychodzą i odchodzą, ale musimy w pełni wykorzystać każdą z nich. AJNA, czyli oparte na sztucznej inteligencji narzędzie FeedConstruct to ambitny projekt, w który chciałbym się zaangażować. Zostanie ambasadorem marki tak przyszłościowej firmy i osiąganie postępów we wdrażaniu zaawansowanych technologii w sporcie to szansa, której nigdy bym nie chciał przegapić - powiedział Ukrainiec.

- Zainteresowanie wykorzystaniem technologii AI w sporcie stało się warunkiem wstępnym naszej współpracy. Jest to świetna okazja dla BetConstruct do zdobycia wiedzy piłkarskiej dzięki doradztwu Szewczenki. Wspólnie będziemy szukać sposobów dalszego wdrażania najnowszej technologii sztucznej inteligencji w sporcie - dodał założyciel i dyrektor generalny BetConstruct, Vigen Badalyan. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.