Aktualności
 
4F z nowym dyrektorem marketingu
 
6. sierpnia 2019, 14:03
źródło: informacja prasowa
 
Marka 4F należąca do OTCF ma nowego dyrektora marketingu. Została nim Justyna Gościńska.

Do obowiązków nowej dyrektor należeć będzie opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej dla wszystkich marek z portfolio OTCF – 4F, 4F Junior, Outhorn, 4Faces, Everhill oraz Under Armour, którego OTCF jest dystrybutorem od 2019 roku.

Justyna Gościńska posiada 16-letnie doświadczenie w marketingu, produkcie i zakupach w branży sportowej i modowej. Praktykę zawodową rozpoczynała w Go Sport, gdzie zarządzała zespołem kupieckim.

Przez blisko 10 lat związana była z Levi Strauss & Co., odpowiadając za wizerunek i sprzedaż produktów Levi’s w krajach Europy Wschodniej. Następnie pełniła funkcję dyrektor marketingu na ponad 40 rynkach – w Europie Wschodniej, Północnej Afryce i Środkowym Wschodzie.

Przez ostatnie 3 lata zarządzała marketingiem w Monster Energy, gdzie odpowiadała najpierw za działania marketingowe w krajach Europy Wschodniej, a następnie w krajach Europy Centralnej i Wschodniej, zarządzając ponad 100-osobowym zespołem.

Jest absolwentką Oxford Brookes University (MBA). Ukończyła warszawską AWF oraz Zarządzanie marką na rynku mody na Akademii Leona Koźmińskiego. Jest również coachem i członkiem ICC. 
 


Słowa kluczowe: goscinska | 4f | otcf | zarzadzanie | marketing | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.