Aktualności
 
Arsenal stawia na chilijskie wino
 
25. lipca 2019, 19:51
źródło: Arsenal FC
 
Arsenal FC, klub występujący w Premier League, rozszerzył współpracę z o chilijską markę wina Santa Rita.

W ramach umowy Santa Rita będzie oficjalnym partnerem winnym klubu przez kolejne trzy sezony, od 2019/20 do końca 2021/22.

Marka z Ameryki Południowej będzie miała wyłączne prawa do podawania swoich produktów na Emirates Stadium w dni meczowe i na innych wydarzeniach klubowych, także tych poza stadionem.

Santa Rita będzie również miała ekspozycję na banerach LED na stadionie oraz zwiększony dostęp do Arsenal Legends i prawa do aktywacji podczas globalne przedsezonowe tournee Arsenalu.

Podczas tournee Arsenalu w USA tego lata, Santa Rita będzie gospodarzem wydarzenia w Waszyngtonie dla kluczowych dystrybutorów i gości VIP. Pojawią się na nim menedżer Unai Emery i klubowa legenda Ray Parlour.

Baltazar Sánchez, prezes Santa Rita, powiedział: - W ciągu pierwszych trzech lat współpracy Santa Rita dotarła do milionów fanów piłki nożnej w telewizji, dzięki czemu nasze wina są dostępne dla ponad 5 milionów fanów. Wprowadziliśmy ekskluzywne wino pod wspólną marką Santa Rita Arsenal, zbliżając markę Arsenal do naszych konsumentów.

Santa Rita podpisała pierwszy kontrakt z Arsenalem w 2016 roku. W ciągu najbliższych trzech lat Santa Rita zamierza zwiększyć swój udział na rynku w Wielkiej Brytanii i Irlandii, kluczowych rynkach azjatyckich, takich jak Chiny, Japonia i Korea Południowa.  
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.