Aktualności
 
Cosinus także z ŁKS
 
23. lipca 2019, 17:23
źródło: ŁKS Łódź
 
Sieć szkół Cosinus od lat wspiera oba łódzkie kluby piłkarskie. Nie tak dawno firma przedłużyła umowę z Widzewem, teraz przyszedł czas na ŁKS.
Nowy kontrakt z beniaminkiem PKO Ekstraklasy będzie obowiązywać do końca 2019 roku.

- Logo marki Cosinus widnieje na strojach piłkarzy ŁKS-u od samego początku odbudowy klubu, kiedy zaczynaliśmy wszystko jeszcze w czwartej lidze. W tym sezonie, już na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej, Cosinus również będzie widoczny na naszych strojach i to jest chyba najlepsza odpowiedź na pytanie, czy jesteśmy zadowoleni z tej współpracy. Jako klub możemy sobie tylko życzyć jak najwięcej takich oddanych partnerów – podkreśla Tomasz Salski, prezes Łódzkiego Klubu Sportowego.

- ŁKS to coś więcej niż jedynie instytucja sportowa, to także organizacja ze 111-letnią tradycją, która stara się edukować społeczeństwo poprzez sport i związane z nim wartości. Cosinus, jako nasz zaufany partner, idealnie wpisuje się w ten system działania - dodaje.

- Nasza współpraca ma za zadanie stymulować, motywować do działania, wspierać się na wielu polach. Jeśli my mamy coś, czego potrzebuje partner – dzielimy się z przyjemnością. W drugą stronę działa to tak samo. Dzięki klubowi zyskaliśmy grono zadowolonych słuchaczy, które stale się powiększa – komentuje Jarosław Łukowicz, prezes Cosinusa. - Jesteśmy lojalnym partnerem ŁKS-u, który nie zmniejszył zaangażowania, kiedy klub spadł do czwartej ligi. Mamy nadzieję, że teraz wspólnie będziemy świętować sukcesy. Co nie zmienia faktu, że lojalny sponsor zostaje na dobre i na złe – dodaje prezes Łukowicz. 
 


Słowa kluczowe: lkslodz | cosinsu | ekstraklasa | pilkanozna | partner | polska |
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.