Aktualności
 
LV BET zwiększył zaangażowanie w Zagłębie Sosnowiec
 
23. lipca 2019, 12:50
źródło: LV BET
 
Po dotychczasowej rocznej współpracy LV BET i Zagłębie Sosnowiec postanowiły przedłużyć umowę sponsoringową do końca sezonu 2022/23.

Wskutek poszerzonego zakresu wzajemnych świadczeń LV BET został sponsorem głównym piłkarskiego pierwszoligowca z Sosnowca. Od tego sezonu logotyp marki znajdzie się na przodzie koszulek meczowych zespołu.

Umowa obejmuje ekspozycję logotypu LV BET w trakcie spotkań rozgrywanych na Stadionie Ludowym w Sosnowcu, na bandach LED oraz nośnikach statycznych. Zwiększony zostanie zakres wspólnej komunikacji z uwzględnieniem działań on-line oraz mediów społecznościowych.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy, dlatego zostajemy z Zagłębiem na dłużej. Z całą pewnością podpisana umowa przełoży się na liczne korzyści zarówno dla naszej firmy, klubu, jak i dla kibiców z rejonu Zagłębia Dąbrowskiego. Życzymy także drużynie z Sosnowca szybkiego powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej – powiedział Rafał Wójtowicz, prezes LV BET Zakłady Bukmacherskie.

- Bardzo się cieszymy z kolejnej już umowy zawartej z LV BET i z faktu, że sponsor nie odwrócił się od nas w bardzo trudnej chwili, jaką jest niewątpliwie spadek z Ekstraklasy. Wierzę, że umowa będzie przynosiła satysfakcję obu stronom. Nie ukrywam, że tym większą im lepiej będziemy grać w piłkę. Dziękujemy bardzo i zrobimy wszystko, żeby szybko kursy na Zagłębie były bardzo... niskie – dodał Marcin Jaroszewski, prezes Zagłębia Sosnowiec.

LV BET, jako międzynarodowy bukmacher regularnie angażuje się sponsoringowo na rynkach, na których prowadzi działalność. W Polsce LV BET jest sponsorem głównym Wisły Kraków i Arki Gdynia oraz oficjalnym bukmacherem Wisły Płock i Stali Mielec. LV BET jest także sponsorem głównym Victorii Londyn, a od sezonu 2019/20 także oficjalnym partnerem Vanarama National League w Anglii.
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.