Aktualności
 
Wisła Płock na dłużej z PKN ORLEN
 
19. lipca 2019, 10:19
źródło: Wisła Płock
 
Wisła Płock występująca w PKO Ekstraklasie i PKN ORLEN po raz kolejny zdecydowały się przedłużyć współpracę.

W najbliższych dniach zostanie podpisana umowa na sezon 2019/20. Nowe porozumienie oznacza lepsze – niż obecne - warunki współpracy dla obydwu stron.

PKN ORLEN powrócił do sponsorowania piłkarzy nożnych Wisły przed rozpoczęciem sezonu 2016/17. W zamian za wsparcie sportowej działalności klubu koncern otrzymał powierzchnie reklamowe na meczowych koszulkach "Nafciarzy" oraz na Stadionie im. Kazimierza Górskiego. W nadchodzącym sezonie się to nie zmieni, jednak firma chce poświęcić jeszcze więcej uwagi w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży oraz będzie dodatkowo premiowała wygrane mecze klubu.

- Współpraca z Wisłą Płock doskonale wpisuje się w strategię Koncernu „ORLEN dla Płocka”. Tym razem PKN ORLEN odpowiada na potrzeby klubu, kibiców i wszystkich fanów piłki nożnej jeszcze większym zaangażowaniem finansowym. Liczymy, że ten sezon będzie wyjątkowo udany - przyniesie klubowi bardzo dobre wyniki sportowe, a kibicom niezapomniane emocje i wiele radosnych chwil podczas sportowej rywalizacji, która będzie kończyła się zwycięstwami Wisły Płock – powiedział Zbigniew Leszczyński, członek zarządu PKN ORLEN ds. rozwoju.

- Jako reprezentant PKN ORLEN w radzie nadzorczej Wisły Płock będę miał okazję jeszcze bliżej poznać aspekty sportowe, biznesowe, organizacyjne i marketingowe funkcjonowania klubu sportowego oraz wizję i strategię jego rozwoju w przyszłości. Pozwoli to na lepszą ocenę funkcjonowania Wisły Płock, co będzie skutkowało o przyszłości naszej współpracy - dodał Leszczyński.

- Takie chwile jak ta, bardzo ważne dla codziennej działalności, ale także rozwoju klubu, zawsze dają mi satysfakcję i wielkie powody do radości. Podpisanie kolejnej, korzystniejszej dla Wisły umowy z rozpoznawalną marką, jaką jest PKN ORLEN, to ważne wydarzenie. To także ogromne wyzwanie i odpowiedzialność. W najbliższym sezonie chcemy osiągnąć lepsze wyniki sportowe niż w poprzednich rozgrywkach, aby dać dużo więcej radości naszym fanom oraz sponsorom z ORLENem na czele - dodał Jacek Kruszewski, prezes Wisły Płock.
 


Słowa kluczowe: wislaplock | orlen | ekstraklasa | pilkanozna | sponsor | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.