Aktualności
 
Energa zwiększa zaangażowanie w Amp Futbol
 
17. lipca 2019, 15:46
źródło: informacja prasowa
 
Grupa Energa została głównym sponsorem prowadzonego przez Amp Futbol Polska programu Junior Amp Futbol.

Energa, która od półtora roku wspiera ampfutbolową reprezentację Polski, pomoże teraz również w szkoleniu młodych zawodników i umożliwieniu gry w piłkę jeszcze większej liczbie dzieci i młodzieży.

- Grupa Energa uwierzyła w Amp Futbol i naszą kadrę jako jedna z pierwszych. Pomogła nam się rozwijać, a my odwdzięczyliśmy się świetną grą i promocją ampfutbolowej idei podczas pamiętnego mundialu w Meksyku - przypomina Mateusz Widłak, prezes Amp Futbol Polska. - Teraz Energa pokazuje, że liczy się dla niej przemyślane i długofalowe działanie. Wsparcie programu Junior Amp Futbol jest dla nas bardzo ważne i pomoże nam się rozwijać, wygrywać i wspierać jeszcze większą liczbę osób. Liczymy, że dzięki Enerdze coraz więcej dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami kończyn będzie mogło grać w piłkę nożną!

Program Junior Amp Futbol skierowany jest do dzieci w wieku od 5 do 16 lat po amputacjach lub z wadą wrodzoną kończyn. Mogą z niego skorzystać zarówno zawodnicy, którzy już grają jak i ci, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z ampfutbolem.

Uczestnicy Junior Amp Futbol regularnie biorą udział w bezpłatnych zgrupowaniach weekendowych organizowanych w różnych częściach Polski, a raz w roku lecą na organizowany przez EAFF i UEFA międzynarodowy Junior Camp.
 


Słowa kluczowe: ampfutbol | juniorampfutbol | energa | sponsor | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.