Aktualności
 
Pajączek nie jest już prezesem PLP
 
17. lipca 2019, 11:39
źródło: PZPN
 
Martyna Pajączek w większym stopniu poświęci się pracy w Widzewie Łódź. Otóż nie będzie ona dłużej prezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Na walnym zgromadzeniu, które było reprezentowane przez 18 klubów w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej, wybrano nowego szefa organizacji. Został nim Marcin Janicki.

- Bardzo cieszę się z nominacji. Tym bardziej, że wybór klubów pierwszoligowych był jednogłośny. Zaproponowaliśmy pewien kierunek dla drużyn, który został przyjęty. Na pewno to olbrzymie wyzwanie, ale plusem jest to, że pracuję przy pierwszej lidze od dłuższego czasu. Byłem przy niej w najważniejszych momentach, gdy pozyskiwaliśmy partnerów tytularnych. Na pewno jest kilka obszarów, które muszę jeszcze poznać. Wiceprezesem został Jacek Orłowski, z którym już wcześniej się spotkałem. Mamy plan, według którego chcemy podążać przy prowadzeniu ligi – powiedział Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Marcin Janicki z Pierwszą Ligą Piłkarską związany jest od września 2016 roku. Najpierw pracował jako pełnomocnik zarządu do spraw sponsoringu, a teraz objął stanowisko prezesa. Marcin Janicki od grudnia 2016 roku jest w składzie Komisji ds. Mediów i Marketingu PZPN. Przez niespełna siedem lat sprawował funkcję prezesa GKS-u Katowice, prowadził również dwie agencje marketingu sportowego.

Martyna Pajączek została wybrana na przewodniczącą komisji rewizyjnej Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Obecnie sprawuje również funkcję prezesa Widzewa Łódź, a także zasiada w zarządzie Polskiego Związku Piłki Nożnej. 
 


Słowa kluczowe: 1liga | pajaczek | janicki | pilkanozna | zarzadzanie | polska |
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.