Aktualności
 
Widzew wyprzedał loże
 
16. lipca 2019, 16:36
źródło: Widzew Łódź
 
Widzew Łódź choć nie wywalczył awansu do Fortuna 1. Ligi to jednak nadal cieszy się niesłabnącym wsparciem i zainteresowaniem kibiców.

Karnety ponownie wyprzedają się doskonale i można już teraz założyć, że zostaną wyprzedane wszystkie dostępne. Ale nie tylko one idą jak świeże bułeczki.

Otóż w sezonie 2018/19 na Stadionie Miejskim w Łodzi przy alei Piłsudskiego 138 wynajęto 25 lóż VIP. Wszyscy najemcy zdecydowali się kontynuować współpracę w tym zakresie.

Jednak to nie wszystko. Udało się klubowi wygospodarować dodatkowe, już ostatnie dostępne powierzchnie, które zaadaptowano na loże VIP. To pomogło zwiększyć grono najemców o kolejne dwa podmioty.

- Tak duże zainteresowanie najmem powierzchni VIP na stadionie Widzewa jest dla klubu bardzo budujące. Cieszę się, że na stadionie swoje miejsce chce też mieć biznes. Widzewski klimat sprzyja zacieśnianiu więzi społecznych i biznesowych - mówi w rozmowie z oficjalną stroną klubową Martyna Pajączek, prezes Widzewa.

- Potwierdza to tylko, że Widzew to znacznie więcej niż klub sportowy. To społeczność, której warto być częścią, a także możliwości biznesowe, które daje członkostwo w Widzewskim Klubie Biznesu - dodaje. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.