Aktualności
 
Stal Rzeszów jako pierwsza w Polsce?
 
15. lipca 2019, 15:42
źródło: Stal Rzeszów
 
Stal Rzeszów, która awansowała do 2. ligi piłkarskiej i wraca tym samym na poziom centralny potrafi zaskoczyć. Coś nam się zdaje, że to nie będzie ostatni raz.

Otóż ekipa z Podkarpacia poinformowała, że w poszukiwaniu nowych sposobów dotarcia do młodych fanów postanowiła uruchomić swoje oficjalne konto w aplikacji TikTok.

Menedżer ds. rozwoju marki i komunikacji w klubie, Tomasz Flakowski powiedział: - By dotrzeć do nowych odbiorców online, a zwłaszcza młodych fanów postanowiliśmy uruchomić nowe konto, @stalrzeszow1944, przez które będziemy udostępniać krótkie filmy i nagrania zza kulis klubu, w tym z treningów, meczów, a także rozrywkowe klipy i treści ukazujące wyjątkowe chwile z życia pierwszej drużyny.

- Stale szukamy kreatywnych i innowacyjnych sposobów na wzmocnienie naszych bliskich więzi i umożliwiających nawiązanie współpracy z naszymi fanami w całym kraju. Dziś jesteśmy dumni z uruchomienia naszego nowego oficjalnego kanału na TikTok - widzimy wiele możliwości dotarcia do nowej i młodszej publiczności dzięki ciekawej, wciągającej zawartości wideo - dodał Flakowski.
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.