Aktualności
 
Większy zarząd Legii Warszawa
 
14. lipca 2019, 10:54
źródło: Legia Warszawa / Legionisci.com
 
Przed startem sezonu ligowego 2019/20 w Legii Warszawa doszło do zmian w składzie zarządu. Odszedł choćby Łukasz Sekuła.

Sekuła zajmował się obszarami finansowymi, administracyjnymi i wspierał działalność komercyjną w zakresie współpracy z partnerami biznesowymi.

W zarządzie pozostali Dariusz Mioduski oraz Jarosław Jankowski. Ten drugi zajmuje się bezpieczeństwem, relacjami z władzami Warszawy, PZPN oraz kibicami.

Do tej dwójki dołączyli Jarosław Jurczak, Szymon Milczanowski i Tomasz Zahorski. Pierwszy z nich od 2014 roku był członkiem rady nadzorczej Legii, a od 2017 roku jej przewodniczącym. W zarządzie zajmie się nadzorem działu finansów, prawnego i administracyjnego, a także zapewni wsparcie procesów budżetowania oraz dla inwestycji zewnętrznych.

Milczanowski do Legii dołączył w tym roku. Jego głównym obszarem działań jest sektor komercyjny klubu. Odpowiada za nadzór i koordynację działów marketingu, biletów, merchandisingu, czy B2B digital.

Z kolei Zahorski to pracownik Legii od 2014 roku. Odpowiada za realizację ośrodka treningowego i współpracę z piłkarskimi organizacjami międzynarodowym. Jest też prezesem Akademii Piłkarskiej Legii.

Co ciekawe, nową przewodniczącą rady nadzorczej została Anna Mioduska. Jest ona także prezesem Fundacji Legii. W składzie rady nadzorczej są również Robert Jędrzejczyk, Jerzy Kowalski i Marian Owerko.  
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.