Aktualności
 
PGE VIVE zmieniło samochody
 
14. lipca 2019, 10:08
źródło: VIVE Kielce
 
PGE VIVE Kielce, mistrzowie Polski w piłce ręcznej, rozpoczęło współpracę z nowym partnerem.

Umowę parafowano z BMW ZK Motors, która będzie oficjalnym partnerem motoryzacyjnym klubu. Dealer bawarskiej marki dostarczy flotę 28 samochodów.

- BMW to marka z najwyższej półki, od lat kojarzona z nienaganną jakością i dbałością o każdy szczegół – komentuje prezes KS VIVE Handball Kielce, Bertus Servaas – Jesteśmy dumni, że to właśnie ta marka została naszym partnerem na kolejne dwa lata. Zawodnicy PGE VIVE Kielce to profesjonaliści, w pełni zaangażowani w swoją pracę, ale i czerpiący z niej ogromną satysfakcję. Jestem przekonany, że nasz nowy partner, BMW ZK Motors, również dzieli takie podejście do pracy w swojej branży, a otrzymane od nich samochody dadzą członkom naszego zespołu nie tylko gwarancję bezpieczeństwa, ale i radość z jazdy.

- Praca nad warunkami współpracy wymagała wiele zaangażowania z obu stron. Bardzo dziękuję za chęć współpracy, profesjonalizm i wsparcie ze strony pana Zbigniewa Kały, właściciela BMW ZK Motors – mówi dyrektor ds. rozwoju sprzedaży PGE VIVE Kielce, Dominic Niehoff, który negocjował kontrakt z nowym partnerem motoryzacyjnym PGE VIVE Kielce.

- Niezmiernie cieszymy się ze współpracy nawiązanej z PGE VIVE Kielce - najlepszym klubem piłki ręcznej w Polsce. Jesteśmy pewni, że samochody BMW zapewnią bezpieczną i komfortową jazdę naszym szczypiornistom. Z radością angażujemy się we wspieranie kultury i sportu w naszym regionie. Liczymy na to, że będziemy mogli wspólnie cieszyć się sukcesami i przeżywać emocjonujące chwile. Wierzymy, że najlepsi zasługują na to, co najlepsze – kończy Zbigniew Kała, właściciel salonu BMW ZK Motors. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.