Aktualności
 
Śląsk Wrocław ma nowego sponsora
 
13. lipca 2019, 08:43
źródło: Śląsk Wrocław
 
Oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław została firma YOON Group, specjalizująca się w usługach architektonicznych i konstrukcyjnych.

Śląsk i YOON Group współpracują ze sobą od lipca 2018 roku. Polsko-koreańska firma dołączyła wówczas do grona całosezonowych najemców lóż S-VIP na Stadionie Wrocław. Teraz podjęto decyzję o kontynuowaniu i rozwinięciu dotychczasowej współpracy. YOON zwiększy swoje zaangażowanie sponsoringowe, a logo firmy wyeksponowane zostanie na rękawkach koszulek zawodników WKS-u oraz pojawi się na innych materiałach promocyjnych klubu.

- Pogłębienie naszych relacji biznesowych oraz fakt, że władze YOON Group po rocznej współpracy chciały mocniej powiązać swoją markę ze Śląskiem, tylko potwierdza, że obrany przez nas kierunek rozwoju klubu jest właściwy – mówi prezes Śląska, Piotr Waśniewski.

- YOON Group prowadzi swoją działalność we Wrocławiu i w regionie, dlatego cieszymy się, że będziemy współpracować bliżej ze Śląskiem – klubem o wielkich sportowych tradycjach, który jest jednym z symboli miasta. WKS to dla nas nie tylko atrakcyjny partner biznesowy, ale również doskonała platforma marketingowa – podkreśla prezes firmy, Junsik Yoon. 

Kontrakt będzie obowiązywać przez cały sezon 2019/20.
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.