Aktualności
 
Budmat zostaje z Wisłą Płock
 
12. lipca 2019, 10:15
źródło: Wisła Płock
 
Wisła Płock od kiedy wróciła na boiska ekstraklasowe jest nieprzerwanie wspierana przez firmę Budmat. I to się nie zmieni.

W sezonie 2019/20 przedsiębiorstwo nadal będzie sponsorem klubu występującego w PKO Ekstraklasie. Logo Budmat wciąż będzie obecne i eksponowane na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku oraz materiałach promocyjnych klubu.

- Jest nam niezmiernie miło, że szybko i bez żadnych problemów udało się dojść do porozumienia w sprawie przedłużenia współpracy z firmą Budmat. Jak wszyscy doskonale pamiętamy w 2016 roku to właśnie Budmat jako pierwszy został naszym sponsorem głównym po awansie do Ekstraklasy i chcielibyśmy bardzo podziękować za dotychczasowe wsparcie - powiedział Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock.

- Cieszymy się z pozostania w gronie sponsorów lokalnego klubu piłkarskiego Wisła Płock. Współpracujemy nieprzerwanie już od ponad trzech lat, co jest dla nas powodem do dumy. Od początku byliśmy pewni, że wsparcie oferowane przez nas dla „Nafciarzy” pomoże klubowi dynamicznie rozwijać się na różnych płaszczyznach i zgodnie z oczekiwaniami tak właśnie jest - dodali zgodnie Paweł Borawski, zastępca zarządzającego dyrektora handlowego oraz Mariusz Madejek, dyrektor produkcji w dziale „Dachy i Elewacje” firmy Budmat.

Firma Budmat to wiodący producent pokryć dachowych z ponad 25-letnim doświadczeniem. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.