Aktualności
 
Odra Opole z nowym dyrektorem
 
11. lipca 2019, 10:48
źródło: Odra Opole
 
Odra Opole występująca w Fortuna 1. Lidze piłkarskiej pozyskała nowego dyrektora ds. marketingu i PR.
Kto zatem zastąpił Damiana Juszczyka, który odszedł z klubu pod koniec marca? Od 22 lipca w klubie będzie pracowała Anna Pabiś. Będzie odpowiedzialna m.in. za nadzór i kreowanie działań z zakresu marketingu, PR, sprzedaży, koordynacji spraw medialnych klubu czy przygotowywanie konferencji prasowych. Ponadto do jej obowiązków należeć będzie obsługa eventów oraz budowanie długofalowych relacji B2B oraz B2C.

- Praca na rzecz klubu piłkarskiego Odry Opole to wyzwanie, które bardzo mnie cieszy. Zawodowo od lat jestem związana z zarządzaniem projektami marketingowymi, realizacjami kampanii PR, negocjowaniem, budowaniem długofalowych relacji B2B czy współpracy z podmiotami zewnętrznymi. Wierzę, że zdobyte doświadczenie przełoży się na efektywność działań w dziale marketingu Odry Opole – powiedziała Anna Pabiś dla oficjalnej strony klubowej.

Jak informuje klub, Pabiś „swoją karierę zaczynała w świecie reklamy i modelingu w Polsce i za granicą. Po kilku latach wróciła do Opola, gdzie zaangażowana była w duże projekty na terenie miasta i województwa, ściśle związane z marketingiem i wizerunkiem PR. Jako specjalista ds. marketingu i komunikacji pracowała m.in. w firmie Stegu w Jełowej czy w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Chcąc rozwijać swoje umiejętności wyjechała do Krakowa, gdzie pracowała jako samodzielny Project Manager w jeden z najlepszych agencji kreatywno-marketingowych”. 
 


Słowa kluczowe: odraopole | 1liga | pilkanozna | marketing | pr | pabis | juszczyk | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.