Aktualności
 
Śląsk bez sponsora tytularnego
 
11. lipca 2019, 10:35
źródło: Radio Wrocław / WKS Śląsk Wrocław
 
Śląsk Wrocław powraca do Energa Basket Ligi. Jednak radość fanów zachwiała informacja o rozstaniu ze sponsorem tytularnym.

Otóż kontrakt z firmą FutureNet wygasł i nie został przedłużony na kolejny sezon, choć umowa zawierała taką opcję.

To na pewno oznacza, że jakaś część przychodów została ograniczona, ale w klubie zapewniają, że wszystko jest pod kontrolą, a taka sytuacja była zaplanowana w budżecie.

Śląsk w komunikacie uspokaja i zapewnia, że w „obligatoryjnym terminie do 12 lipca 2019 roku, dostarczy do zarządu Energa Basket Ligi wszelkie dokumenty finansowe i organizacyjne, niezbędne do spełnienia wymogów regulaminu i wzięcia udziału w rozgrywkach ekstraklasy w sezonie 2019/2020. Drużyna WKS-u rozgrywać swoje spotkania będzie w hali „Orbita”.”

- Nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, że przejdziemy weryfikację pozytywnie i w nadchodzących rozgrywkach wystąpimy w najwyższej klasie rozgrywkowej – wyjaśnia także prezes zarządu Śląsk Wrocław Basketball S.A., Michał Lizak.

Wiadomo, iż wstępną pomoc dla klubu deklarowało miasto. Zapewne trwają także poszukiwania nowych sponsorów. Śląsk Wrocław to silna marka i powinna przyciągnąć przedsiębiorców. Czy tak się stanie? Dowiemy się niebawem.  
 


Słowa kluczowe: slaskwroclaw | futurnet | plk | koszykowka | sponsor | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.