Aktualności
 
Mistrz kraju na dłużej z PGE
 
10. lipca 2019, 10:45
źródło: VIVE Kielce
 
PGE Polska Grupa Energetyczna nie tylko podpisała nową umowę z piłkarską Stalą Mielec. Doszło też do parafowania innego ważnego kontraktu.

Czołowe polskie przedsiębiorstwo sektora elektroenergetycznego będzie przez kolejne dwa sezony sponsorem tytularnym VIVE Kielce. Tym samym mistrz kraju w piłce ręcznej będzie w dalszym ciągu występował pod nazwą PGE VIVE Kielce.

Logo sponsora znajdzie się także na strojach zawodników oraz w Hali Legionów, gdzie drużyna rozgrywa mecze w roli gospodarza. Promocja marki PGE będzie miała miejsce podczas wszystkich meczów PGNiG Superligi, Pucharu Polski i Ligi Mistrzów EHF w sezonach 2019/20 i 2020/21.

- Z drużyną PGE VIVE Kielce jesteśmy związani od 2017 roku i bardzo cenimy sobie tę współpracę. Piłkarze ręczni z Kielc dostarczają kibicom wielu pozytywnych emocji odnosząc sukcesy nie tylko w Polsce, gdzie zdominowali rozgrywki ligowe, ale i w Europie. Dlatego popularność i osiągnięcia klubu to dla nas gwarancja promocji marki na najwyższym poziomie – mówi Henryk Baranowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

- PGE jest liderem polskiej gospodarki a w Kielcach mamy najlepszą drużynę piłki ręcznej w Polsce. Dlatego razem z naszym sponsorem tytularnym wzajemnie do siebie pasujemy. PGE daje nam pozytywną energię, którą przekładamy na sukcesy sportowe. Wierzę, że dzięki kontynuacji naszej współpracy, nie tylko kibice w Kielcach, ale całe środowisko polskiej piłki ręcznej będzie dumne z naszej drużyny – mówi Bertus Servaas, prezes zarządu KS Vive Handball Kielce S.A. 
 


Słowa kluczowe: vivekielce | pge | superliga | pilkareczna | sponsor | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.