Aktualności
 
Gwardia goli brody
 
20. maja 2019, 12:07
źródło: Gwardia Wrocław
 
Siatkarska Gwardia Wrocław w ramach prowadzonego "Projektu Gwardia" pozyskała pierwszego partnera biznesowego na nową kampanię.

Jest nim BlackBeard, Barber & Barrel House, czyli salon fryzjerski połączony z niespotykanymi w naszym kraju markami alkoholi. Umowa będzie obowiązywać przez cały sezon 2019/20.

- Wspieram wrocławski sport chcąc, żeby siatkówka we Wrocławiu stała coraz wyżej. Sukcesy polskiej reprezentacji pokazują, że w kraju zainteresowanie tą dyscypliną, jest duże. Przyznaję, że przekonuje nas „Projekt Gwardia”. Spotkania biznesowe właśnie u nas, to coś, co na pewno jest powodem do zadowolenia. Z Łukaszem Tobysem poznaliśmy się 1,5 roku temu i od tego czasu, Gwardia funkcjonuje w naszej przestrzeni, będąc wiarygodnym partnerem, robiącym coraz większe postępy – mówi Tomasz Krzyk, właściciel BlackBeard.

BlackBeard przy ulicy Tęczowej we Wrocławiu będzie miejscem spotkań Klubu Biznesu Gwardii. Zaplanowanych cyklicznie, na kilka odsłon w każdym miesiącu. Warto dodać, że BlackBeard jest organizatorem Rum Love Festiwal. Niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju festiwal rumu, podczas którego każdy z uczestników będzie miał możliwość degustacji rumów niespotykanych nigdzie indziej w Polsce.

- Z BlackBeard zaczęliśmy wspólne działania w poprzednim sezonie. Wiele wspólnych akcji, m.in. Movember – z udziałem naszych siatkarzy, czy możliwości prezentacji naszego pomysłu na funkcjonowanie klubu wśród ludzi biznesu we Wrocławiu. Dlatego tak ważne jest, żeby kontynuować wspólne działania, teraz, przy „Projekcie Gwardia”. To też sygnał dla innych, że warto z nami współpracować, nie tylko na przestrzeni jednego sezonu. Dziękuję za zaufanie Tomkowi Krzykowi i Jackowi Bonieckiemu – mówi prezes spółki „Projekt Gwardia” Łukasz Tobys.
 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.