Aktualności
 
W Widzewie ruch w strukturach
 
17. maja 2019, 19:04
źródło: Widzew Łódź
 
Dzieje się w drugoligowym Widzewie Łódź. Zarząd klubu, który podał się do dyspozycji Stowarzyszenia RTS, właściciela klubu, dokonał przewietrzenia struktur.

Z klubem pożegnał się Marcin Tarociński, dyrektor ds. PR i WidzewTV. Przypomnijmy, iż oficjalnie do klubu dołączył pod koniec 2017 roku, gdy przeszedł z TV Toya. Wcześniej przez wiele lat współpracował z Widzewem, tym pełnił funkcję spikera. Co ciekawe, o czym czytamy w komunikacie, Tarocińskiemu wypowiedziano umowę, ale i rozpoczęto rozmowy na temat zmiany charakteru współpracy w przyszłości.

Z Widzewem żegna się też Andrzej Klemba, który od września 2017 roku sprawował funkcję dyrektora ds. komunikacji i mediów. Wcześniej przez wiele lat pracował w Agorze.

Te działania drugoligowiec relacjonuje jako zmiany organizacyjne. Mają one dostosować struktury klubu do potrzeb związanych z jego funkcjonowaniem i dalszymi planami rozwoju.

Nim dojdzie do kolejnych zmian za kontakty z mediami ma odpowiadać Marcin Olczyk, czyli koordynator ds. komunikacji.

To nie są jedyne wypowiedzenia. Z Widzewem pożegnała się także słynna „Pani Zosia”. Chodzi o Zofię Jaworską, która z klubem była związana od lat dziewięćdziesiątych. Zajmowała się sekretariatem klubu i przetrwała nie jedną zawieruchę przy Piłsudskiego 138. 
 


Słowa kluczowe: widzew | 2liga | pilkanozna | zarzadzanie | polska | media | pr
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.