Aktualności
 
Widzew myśli o… mistrzostwach
 
16. maja 2019, 14:22
źródło: Widzew Łódź
 
Widzew Łódź ma sporo problemów natury sportowej. Klubowi nie udało się awansować na zaplecze ekstraklasy, co wywołało burzę.

Jednak łodzianie starają się działać na różnych polach mimo swoich problemów. Widzewiacy doszli do porozumienia z Miejską Areną Kultury i Sportu w sprawie przekazania obiektu, a o tej sytuacji pisaliśmy TUTAJ.

Gdy już to się udało, a Mistrzostwa Świata FIFA do lat 20 na Stadionie Miejskim w Łodzi przy alei Piłsudskiego 138 nie są zagrożone Widzew uczynił krok ku promocji.

Otóż uruchomił swoją oficjalną stronę w języku angielskim, na której znalazły się póki co podstawowe informacje o stadionie, kibicach oraz historii klubu. Przypomnijmy, iż na obiekcie, z którego na co dzień korzysta Widzew rozegranych zostanie 10 meczów, w tym spotkanie otwarcia i finał.

„Chcieliśmy kibicom spoza Polski pokazać, kim jest gospodarz stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Na stronie można więc przeczytać o fenomenie karnetowym, stadionie Widzewa, a przede wszystkim o bogatej historii klubu. Wspominamy wielkich ludzi, którzy stworzyli Widzew, pamiętne spotkania w Pucharze Europy, Pucharze UEFA i w lidze. Pokazujemy jak powstawał Wielki Widzew I i Wielki Widzew II” - dowiadujemy się z komunikatu łodzian.
 


Słowa kluczowe: widzew | polska2019 | lodz | pilkanozna | stadion | promocja | www
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.