Aktualności
 
IRONMAN Poland Tour z dużym wsparciem
 
15. maja 2019, 10:09
źródło: Sport Evolution
 
Tegoroczny IRONMAN Poland Tour będzie ponownie mógł liczyć na wsparcie znaczącego partnera jakim jest Red Bull.

Współpraca obejmuje IRONMAN 5150 Warsaw oraz Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Na jej mocy do wygrania będą co-drive z Jakubem Przygońskim, kierowcą Orlen Team i lot akrobatyczny z Łukaszem Czepielą.

- Uczestnik co-drive’u będzie miał niepowtarzalną okazję ekstremalnego rajdowego przejazdu po zamkniętym, odpowiednio zabezpieczonym odcinku drogi lub profesjonalnym torze wyścigowym – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający agencji Sport Evolution, która jest wyłącznym licencjobiorcą marki IRONMAN w Polsce.

- Łukasz Czepiela to jeden z najlepszych pilotów akrobacyjnych na świecie, który w powietrzu potrafi zrobić niemal wszystko. Uczestnicy ubiegłorocznej edycji Enea IRONMAN 70.3 Gdynia mogli się o tym przekonać na własne oczy. Teraz najlepszy polski amator na własnej skórze poczuje tę adrenalinę – dodaje Michał Drelich.

Red Bull zadba także o oprawę muzyczną zawodów w Warszawie i Gdyni. Przy trasie biegu pojawią się punkty muzyczne Red Bull z dj-ami, którzy dostarczą zawodnikom dodatkowej energii.

Napoje energetyczne Red Bull będą dostępne dla zawodników na punktach odświeżania oraz na mecie i w strefie regeneracji, a także podczas Welcome Banquet i After Party. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.