Aktualności
 
Amerykańska piłka nożna medytuje
 
25. kwietnia 2019, 12:18
źródło: US Soccer
 
US Soccer i Major League Soccer (MLS) podpisały trzyletnią umowę partnerską z aplikacją wspomagającą medytację i trening uważności.

Kontrakt z Headspace to innowacyjne partnerstwo, dzięki któremu wszyscy piłkarze, trenerzy, liga i kluby mają dostęp do subskrypcji aplikacji.

Headspace przeprowadzi również osobiste sesje szkoleniowe, które odbędą się na zgrupowaniach drużyn narodowych mężczyzn i kobiet oraz szeregu wydarzeń związanych z MLS.

Dr Margot Putukian, dyrektor ds. medycznych MLS, powiedziała: - MLS angażuje się w wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii w celu poprawy ogólnego samopoczucia naszych sportowców, trenerów i pracowników.

Współpraca da także pole do badań naukowych w zakresie korzyści płynących z medytacji w odniesieniu do osiągnięć sportowych. Opracowane zostaną również treści szkoleniowe dotyczące piłki nożnej.

Przed tegorocznymi Mistrzostwami Świata Kobiet FIFA, Headspace przygotuje również indywidualnie dopasowane programy medytacyjne dla zawodniczek reprezentacji. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.