Aktualności
 
GOLFTV z globalnym ambasadorem
 
18. kwietnia 2019, 14:59
źródło: Media2.pl
 
W siłę rośnie GOLFTV, która właśnie poinformowała o pozyskaniu globalnego ambasadora. Został nim włoski golfista.

Chodzi o Francesco Molinariego, mistrza Open Champion oraz bohatera European Ryder Cup. Włoch będzie pojawiał się w unikalnych treściach, w tym filmach instruktażowych czy materiałach zza kulis.

- Jestem zachwycony planami Discovery i GOLFTV i niezwykle się cieszę, że dołączam do tej drużyny. Odczuwam dumę, że będą miał wkład w misję, jaką jest stworzenie jednego miejsca dla fanów golfa na całym świecie. Nie mogę się doczekać dzielenia się z widzami moimi doświadczeniami, komentarzami i opiniami za pośrednictwem GOLFTV. Mam nadzieję, że kibice także będą zadowoleni widząc kulisy moich przygotowań i trud, jaki cały zespół wkłada w to, żeby próbować wygrywać w kolejnych turniejach - powiedział Francesco Molinari.

- Oglądałem bardzo wiele materiałów GOLFTV m.in. niesamowitą reakcję włoskiego komentatora na moje zwycięstwo w Bay Hill. To było coś niesamowitego. U ludzi w GOLFTV widać czystą pasję do golfa i mam nadzieję, że także ja, dając praktyczne wskazówki dotyczące gry, zainspiruję kolejne osoby do spróbowania swoich sił na polu golfowym oraz oglądania największych turniejów za pośrednictwem GOLFTV przez cały rok - dodał Molinari.

- Francesco to jeden z najlepszych zawodników European Tour i PGA TOUR, a zarazem jeden z najpopularniejszych golfistów na świecie. Jesteśmy zachwyceni, że dołącza do zespołu GOLFTV i regularnie będziemy pokazywać materiały zza kulis oraz poznamy jego drogę do zostania pierwszym zwycięzcą turnieju major z Włoch i legendą European Ryder Cup - uzupełnił Alex Kaplan, President i General Manager, Discovery Golf. - Nawiązanie współpracy z Francesco to kolejny przykład działań nakierowanych na stworzenie miejsca, w którym fani golfa na całym świecie znajdą wszystko, co może ich zainteresować - dodał Kaplan.

Dostęp do materiałów na żywo i na żądanie do GOLFTV możliwy jest za pośrednictwem strony GOLF.TV oraz w aplikacji GOLFTV. 
 


Słowa kluczowe: molinari | golftv | golf | wizerunek | media | ambasador
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.