Aktualności
 
Gollob wzmocnił redakcję nc+
 
3. kwietnia 2019, 14:45
źródło: Canal+
 
Jeden z najlepszych żużlowców świata Tomasz Gollob został nowym ekspertem żużlowym nc+.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować
Będzie współpracował podczas rozgrywek PGE Ekstraligi, a także Speedway Grand Prix.

Nowy sezon PGE Ekstraligi rozpoczyna się w najbliższy weekend. Już w czwartek w programie Speedway+ na antenie nSport+ Tomasz Gollob opowie o swoich przewidywaniach przed pierwszą rundą najlepszej żużlowej ligi świata. Z kolei w niedzielnym Magazynie PGE Ekstraligi w nSport+ znajdzie się „Przycinka Tomasza Golloba”, czyli podsumowanie tego, co działo się na żużlowych stadionach okiem mistrza.

- Na pewno nie będzie mi łatwo oceniać kolegów, z którymi jeszcze niedawno się ścigałem. Ale będę to robić w sposób czysty i otwarty dzieląc się z widzami moją wiedzą o żużlu. Będą dobre słowa, będziemy mówić o rzeczach ważnych, ale zapewne przycinki też się znajdą. Dla mnie współpraca z najlepszą telewizją, która transmituje najpiękniejszy sport świata, to wielka przyjemność – powiedział ekspert nc+ Tomasz Gollob.

- Mając w drużynie taką gwiazdę jak Tomasz Gollob mogę być spokojny o zbliżający się sezon. Człowiek, który o żużlu wie wszystko to ogromne wzmocnienie naszej redakcji, a możliwość współpracy z nim, to wielki zaszczyt. Jestem przekonany, że nasi widzowie, którzy kochają żużel, będą mogli dzięki Tomaszowi Gollobowi dowiedzieć się o tej dyscyplinie jeszcze więcej – powiedział szef redakcji żużlowej nc+ Marcin Majewski.

W gronie żużlowych ekspertów nc+ oprócz Tomasza Golloba znajdują się także Krzysztof Cegielski, Piotr Świderski, Tomasz Bajerski, Mirosław Jabłoński, Sławomir Kryjom, Wojciech Dankiewicz, Dawid Stachyra, Robert Wardzała. 
 


Słowa kluczowe: gollob | ncplus | canalplus | ekstraliga | zuzel | polska | media | wizerunek
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.