Aktualności
 
Lagardère Sports partnerem Federacji KSW
 
3. kwietnia 2019, 13:09
źródło: KSW
 
Globalna agencja marketingu sportowego Lagardère Sports oraz Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA na świecie, podpisały umowę o współpracy.

Kontrakt będzie obejmować pozyskiwanie sponsorów, sprzedaż praw medialnych i pakietów biznesowych na gale MMA.

Strategia rozwoju KSW, obok rozszerzania zasięgu na okołosportowe gałęzie biznesu, zakłada ekspansję na rynki zagraniczne - z tego względu Federacja zdecydowała się na zawarcie współpracy z jedną z największych na świecie agencji marketingu sportowego – Lagardère Sports. Agencja będzie wspierać KSW w zakresie rozwoju strategii sponsoringowej i wdrażania innowacyjnych rozwiązań marketingowych, mających na celu pozyskanie nowych partnerów komercyjnych wykorzystujących popularność dyscypliny oraz możliwość interakcji z fanami KSW na galach i podczas transmisji telewizyjnych. Dzięki działaniom Lagardère Sports gale KSW mają być dostępne w kanałach telewizyjnych w kolejnych krajach na całym świecie, co naturalnie przyczyni się do wzrostu wartości marki. Ponadto agencja będzie zajmować się sprzedażą pakietów biznesowych na Gale KSW w Polsce i za granicą.

- KSW jest liderem wśród organizacji MMA w Europie oraz jedną z największych federacji na świecie. To ogromna i zróżnicowana platforma do komunikacji zarówno rodzimych jak i globalnych marek. Bazując na tym, że MMA to niezwykłe emocje mamy nadzieje na udaną i ciekawą współpracę. Jesteśmy dumni, że jako pierwsza agencja na polskim rynku będziemy współpracować z KSW – skomentował podpisanie umowy prezes zarządu Lagardère Sports Poland, Andrzej Placzyński.

Martin Lewandowski, założyciel i właściciel KSW dodał: - Rekordowa Gala „KSW 39. Colosseum” zgromadziła w maju 2017 roku na PGE Narodowym niemal 58 tys. widzów, plasując się w trójce największych pod kątem publiczności sportowych imprez, jakie miały miejsce we współczesnej Polsce. Dodatkowe miliony obejrzały widowisko przed ekranami – walki transmitowały telewizje w 36 krajach, a transmisja online dostępna była na 4 kontynentach. Event potwierdził międzynarodową pozycję KSW – był drugim największym wydarzeniem MMA w światowej historii sportu. Nasza dalsza strategia jest jasna: stawiamy na ekspansję zagraniczną. Współpraca z międzynarodową, doświadczoną agencją to dla nas naturalny krok rozwoju na kolejne rynki. Cieszymy się na tę kooperację i mamy nadzieję, że przyniesie ona wiele pozytywnych korzyści.
 


Słowa kluczowe: ksw | lagardèresports | mma | sportywalki | partner | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.