Aktualności
 
GKM z nowym sponsorem strategicznym
 
2. kwietnia 2019, 14:41
źródło: GKM Grudziądz
 
MRGARDEN GKM Grudziądz dosłownie tuż przed startem nowego sezonu PGE Ekstraligi podpisał ważną umowę sponsorską.

Otóż klub będzie wspierany przez OPEC-INEKO. Firma będzie sponsorem strategicznym klubu.

Warto dodać, że do tej pory OPEC finansował funkcjonujące przy GKM, Grudziądzkie Towarzystwo Żużlowe zajmujące się głównie szkoleniem młodych adeptów sportu żużlowego w naszym mieście. Zmiana finansowania nie wpłynie na szkolenie grudziądzkiej młodzieży. Szkółka będzie funkcjonowała tak jak do tej pory i nadal będzie bezpłatna.

- Spółka GKM S.A. po raz pierwszy w historii podpisuje umowę sponsorską z grupą OPEC. Wcześniej grupa OPEC wspierała stowarzyszenie Grudziądzkie Towarzystwo Żużlowe. Zmieniamy formę finansowania poprzez kontrakt sponsorski. Jest to wstęp do zmiany formy finansowania sportu w Grudziądzu – poinformował Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.

- Utrzymanie klubu w najlepszej lidze świata nie jest tanie. Grudziądz od lat ma najniższy budżet w całej lidze. Do walki o najwyższe cele potrzebujemy pieniędzy. Spożytkowane zostaną w głównej mierze na zawodników. Z kolei stowarzyszenie GTŻ ma zabezpieczone środki na szkolenie młodzieży. Obecnie w szkółce jest 20 młodych chłopaków. Dzięki sponsorom zostały w ostatnim czasie wyremontowane pomieszczenia dla szkółki – dodał prezes GKM S.A., Marcin Murawski. 
 


Słowa kluczowe: gkm | opec | ekstraliga | zuzel | sponsor | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.