Aktualności
 
Nowa oprawa PGE Ekstraligi
 
31. marca 2019, 14:00
źródło: nc+
 
Platforma nc+ przygotowała nową oprawę wizualną meczów żużlowej PGE Ekstraligi w sezonie 2019.

- Przygotowując nową oprawę chcieliśmy wyjść poza schemat wpisujący żużel w określoną estetykę. Zastosowaliśmy nowoczesne formy projektowania, oryginalną kolorystykę, a oprawa, jak dla sportu premium, jest przejrzysta i elegancka. Szczególnie zadowoleni jesteśmy z modelu motocykla, który powstał we współpracy ze studiem 3D, był konsultowany z mechanikami i jest idealnym odwzorowaniem prawdziwej maszyny. Jako swoista wizytówka oprawy będzie wykorzystywany w czołówce, w otwarciu każdego wydarzenia, magazynu, a także jako element tła - powiedział Władysław Buchner, dyrektor kreatywny nc+.

Memoriał Edwarda Jancarza to ostatni test dla zawodników przed startem nowego sezonu. Turniej w Gorzowie Wielkopolskim zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę i będzie transmitowany w nSport+ od godzinie 17:15. Zawody skomentuje Tomasz Dryła, a gospodarzem studia będzie Michał Łopaciński. O 20:45 Marcin Majewski zaprasza na specjalny Magazyn PGE Ekstraligi, prosto ze stadionu im. Edwarda Jancarza. W programie znajdą się podsumowania zawodów w Gorzowie oraz zapowiedzi nowego sezonu, który zaczyna się za tydzień.

- Ten sezon zapowiada się bardzo ciekawie z kilku powodów. Wszyscy zastanawiają się czy FOGO Unia Leszno sięgnie po trzecie z rzędu mistrzostwo Polski. W przerwie zimowej doszło do kilku interesujących transferów, przede wszystkim w Zielonej Górze. Chętnych do walki o tytuł nie brakuje. Zastanawiam się jak spisze się zespół z Lublina, gdzie na najwyższą klasę rozgrywkową kibice czekali od 24 lat. Siódmego kwietnia będziemy właśnie w Lesznie i Lublinie. Od tego sezonu mamy też nową oprawę, która powinna spodobać się kibicom. Widzowie nSport+ będą mogli zobaczyć ją w każdą żużlową niedzielę - mówi Marcin Majewski, szef redakcji żużlowej nc+. 
 


Słowa kluczowe: ekstraliga | ncplus | canalplus | zuzel | media | tv | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.