Aktualności
 
Grupa Wróbel promuje się przez badmintona
 
30. marca 2019, 10:45
źródło: informacja prasowa
 
W dniach 28 - 31 marca, w Hali Polonia w Częstochowie prowadzone są rozgrywki w ramach międzynarodowego turnieju badmintona Yonex Polish Open 2019.

Częstochowskie centrum sportu stanowi arenę, na której ponad 300 badmintonistów z 42 państw rywalizuje o tytuły Międzynarodowego Mistrza Polski. Oficjalnym partnerem logistycznym tego wydarzenia jest firma Mercedes-Benz Grupa Wróbel.

Yonex Polish Open to turniej w randze International Challenger, którego pula nagród pieniężnych wynosi 25 tys. dolarów. Z informacji od organizatora imprezy, Macieja Ociepy, Yonex Polish Open 2019, po rocznej nieobecności ponownie pojawił się na mapie Polski i to z rekordową ilością zawodników ze wszystkich kontynentów na świecie. Wśród uczestników tegorocznej imprezy możemy zobaczyć zawodników ze ścisłej czołówki światowych rankingów, w tym również reprezentantów Częstochowy – Karolinę Gajos i Adama Cwalinę.

- Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tak prestiżowym wydarzeniu. Grupa Wróbel jest partnerem logistycznym wielu wydarzeń sportowych - kibicujemy i podziwiamy sport, gwarantując, że zawodnicy oraz wszystkie osoby zaangażowane w dane wydarzenie, bezpiecznie i komfortowo dotrą do celu. Yonex Polish Open 2019 idealnie wpisuje się w nasze hasło „Napędzamy Najlepszych”. W tym wydarzeniu po prostu nie mogło zabraknąć naszej firmy – mówi Robert Zmyślony, dyrektor oddziału Mercedes-Benz Grupa Wróbel w Częstochowie. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.