Aktualności
 
Immergas stawia na mistrzów Polski
 
14. marca 2019, 12:21
źródło: Budowlani SA Rugby
 
Spółka Immergas zawarła kolejną umowę sponsorską z zespołem mistrza Polski w rugby.
Na jej mocy Master Pharm Budowlani SA Łódź będą nadal wspierani przez dostawcę ekologicznych urządzeń grzewczych.

Logo firmy już trzeci rok z rzędu będzie widnieć na stadionach i koszulkach meczowych łódzkiej drużyny.

- Immergas jest ściśle związany z Łodzią - to właśnie tutaj już od ponad 20 lat tworzy się historia polskiego oddziału firmy i właśnie stąd do setek tysięcy rodzin i domów w całej Polsce trafiają produkty gwarantujące ciepło i komfort. W 2018 r. rugbiści Master Pharm Budowlanych Łódź po raz trzeci z rzędu i ósmy w historii wywalczyli tytuł mistrzów Polski. Wspieranie ich w ich walce o kolejne mistrzostwa to dla nas zaszczyt i ogromna satysfakcja – mówi Magdalena Oskiera, dyrektor marketingu Immergas Polska.

- Nasi pracownicy i partnerzy biznesowi chętnie kibicują drużynie Budowlanych. Wśród nich jest też grono zagorzałych fanów, którzy nie opuszczają żadnej rozgrywki. Tradycją firmy stał się również letni turniej rugby plażowego, odbywający się raz do roku w łódzkiej Manufakturze. To wspaniałe widowisko, podczas którego rywalizują sponsorzy wspierani przez zawodników Budowlanych. Nasza amatorska drużyna już zaczyna treningi – dodaje Oskiera.

Wraz z podpisaniem umowy, firma Immergas przekazała drużynie Master Pharm Budowlani SA pamiątkową statuetkę z okazji potrójnego mistrzostwa. Sportowcy natomiast uhonorowali Immergas dyplomem z okazji 50-lecia sekcji rugby klubu. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.