Aktualności
 
Kurier stawia na reprezentację Polski
 
9. lutego 2019, 17:31
źródło: GLS Poland
 
Firma kurierska kontynuuje współpracę z żużlową reprezentacją Polski. GLS Poland już trzeci sezon z rzędu będzie sponsorem generalnym biało-czerwonych.

- Jesteśmy dumni, że wspieramy polską kadrę, czyli światową potęgę na żużlu. To dyscyplina sportu, która cieszy się w Polsce ogromną popularnością, a występy i sukcesy zawodników przynoszą kibicom mnóstwo satysfakcji i radości – mówi Tomasz Kroll, dyrektor zarządzający GLS Poland.

- Powiem obrazowo: nasza współpraca z GLS Poland układa się tak dobrze jak jazda pary zgranych zawodników na torze. Dlatego cieszymy się, że będziemy ją kontynuować również w tym sezonie. GLS Poland efektywnie wspiera nas w różnego rodzaju wyzwaniach, w tym związanych z logistyką, przyczyniając się do sukcesów reprezentantów Polski i wspaniałej atmosfery przy okazji ich występów – mówi Piotr Szymański, przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego.

W ramach umowy logo GLS będzie obecne na strojach sportowców, na ich żużlowych maszynach, na bandach reklamowych podczas meczów drużyny, jak również m.in. na zaproszeniach, biletach oraz programach meczowych.

Firma jest również obecna w miasteczkach kibica, organizowanych przed występami żużlowej reprezentacji Polski. - Dla kibiców w tym roku znowu szykujemy różnego rodzaju nowości i atrakcje, będziemy o nich informować m.in. na naszym fanpage’u – Tomasz Kroll.

GLS Poland z roku na rok coraz mocniej angażuje się w żużel. W tym roku firma kurierska będzie też obecna w ramach cyklu Speedway Grand Prix, a także w ramach transmisji telewizyjnych z meczów PGE Ekstraligi. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.