Aktualności
 
LV BET sponsorem głównym Arki Gdynia
 
5. lutego 2019, 13:58
źródło: LV BET
 
LV BET oraz Arka Gdynia współpracują ze sobą od ponad dwóch lat. Teraz firma bukmacherska nie tylko zawarła nową umowę, ale i zwiększyła zaangażowanie.

Na mocy kontraktu, który będzie obowiązywać do 2021 roku bukmacher będzie sponsorem głównym klubu.

Tym samym ekspozycja logo LV BET pojawi się na przodzie koszulek meczowych pierwszej drużyny Arki występującej w LOTTO Ekstraklasie.

Ponadto branding będzie również widoczny na odzieży treningowej i rozgrzewkowej, a także w większym zakresie na obiekcie przy ulicy Olimpijskiej.

Nowa umowa zwiększy też zakres wspólnej komunikacji, z uwzględnieniem działań on-line oraz mediów społecznościowych.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Arką Gdynia, czego konsekwencją jest zwiększanie naszego zaangażowania sponsorskiego przy kolejnych umowach z klubem. Teraz mamy zaszczyt uzyskać status sponsora głównego Arki, co naturalnie wiąże się z większymi korzyściami finansowymi dla klubu z Gdyni – powiedział Łukasz Kieza, Country Manager LV BET Zakłady Bukmacherskie

- W kwietniu informowaliśmy o przedłużeniu umowy z firmą LV BET do 2020 roku. Analiza dotychczasowej współpracy jasno pokazała, że przynosi ona korzyści zarówno dla klubu, jak i dla sponsora. Decyzja dotycząca rozszerzenia współpracy to wyraz wzajemnego zaufania, docenienia dotychczasowej rzetelności i widoków na rozwój. Fakt, że od najbliższego meczu na koszulkach zaistnieje logo LV BET to sygnał, że Arka jest klubem godnym zaufania, stabilnym i będącym solidnym nośnikiem marketingowym, a LV BET to wielka marka na rynku bukmacherskim w Polsce - dodał Wojciech Pertkiewicz, prezes Arki Gdynia.

Bukmacher jest sponsorem głównym Wisły Kraków i Garbarni Kraków oraz oficjalnym bukmacherem Wisły Płock, Widzewa Łódź, Piasta Gliwice, Zagłębia Sosnowiec i Stali Mielec. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.