Aktualności
 
Indykpol AZS Olsztyn wybrał piwo
 
1. lutego 2019, 12:40
źródło: Indykpol AZS Olsztyn
 
Indykpol AZS Olsztyn występujący w siatkarskiej PlusLidze rozpoczął współpracę ze znaną w regionie marką piwa.

Kontrakt podpisano z piwem Specjal. W ramach kooperacji marka pojawi się m.in. w Hali Urania. Umowa będzie obowiązywała do końca sezonu 2020/21.

- Jako jedna z największych marek regionalnych, Specjal od lat aktywnie angażuje się w najważniejsze lokalne inicjatywy, w tym wydarzenia sportowe. Północna część Polski to miejsce o wspaniałych sportowych tradycjach, a w klubie AZS Olsztyn widzimy ogromny potencjał na ich kontynuowanie – powiedziała Katarzyna Wierzchowska, brand manager marki Specjal w Grupie Żywiec.

- Z przyjemnością obserwujemy jak dynamicznie rozwija się AZS i jako sponsor główny, będziemy wspierać drużynę w dalszych działaniach. Jesteśmy dumni, że możemy być partnerem klubu i wraz z kibicami emocjonować się meczami AZS-u w nadchodzących sezonach – dodał Jacek Caputa, event manager w Grupie Żywiec.

- Jestem bardzo zadowolony z podpisania umowy i pozyskania nowego sponsora. Cieszę się tym bardziej, iż jest to kilkuletnia umowa. Doceniam też, że nasz nowy sponsor chce wspierać lokalny sport, po przez współpracę z naszym klubem. Myślę, że dzięki naszej dobre grze i działaniom marketingowym, będziemy promowali jak najlepiej markę Specjal - zakończył Tomasz Jankowski, prezes zarządu Piłki Siatkowej AZS UWM SA. 
 


Słowa kluczowe: azsolsztyn | specjal | plusliga | siatkowka | sponsor | polska
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.