Aktualności
 
LV BET z kolejnym klubem
 
10. stycznia 2019, 12:12
źródło: Stal Mielec
 
Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie zawarła umowę z kolejnym klubem piłkarskim, tym razem na poziomie zaplecza LOTTO Ekstraklasy.

Kontrakt parafowano ze Stalą Mielec. Na jego mocy bukmacher został oficjalnym sponsorem klubu. Kontrakt podpisano do 2021 roku. Współpraca obejmie ekspozycję bukmachera m.in. na koszulkach drużyny z Mielca. I tu ciekawostka, po raz pierwszy logotyp LV BET pojawi się na rękawku koszulki meczowej.

Umowa obejmuje także ekspozycje sponsora podczas meczów rozgrywanych na obiekcie w Mielcu. Logo pojawi się na bandach statycznych i bandach LED, materiałach reklamowych na stadionie oraz ściankach prasowych.

Współpraca będzie obejmowała również działania w mediach społecznościowych, telewizji klubowej oraz na stronie internetowej klubu.

- Wspólnie wierzymy w sukces i wymierne efekty współdziałania z nowymi klubami, które mogą osiągnąć dobry wynik sportowy. To podstawa prowadzenia długoterminowych działań w kontekście sponsoringu sportowego. Uważamy współpracę z drużyną z Mielca za inwestycję w przyszłość. Jesteśmy przekonani, że będzie ona owocna dla obu stron i razem napiszemy historię Stali, która nawiąże do największych sukcesów sportowych klubu – powiedział Łukasz Kieza, Country Manager LV BET Zakłady Bukmacherskie.

- Bardzo się cieszę, iż mogłem się przyczynić do nawiązania współpracy pomiędzy cenioną na rynku firmą LV BET a klubem Stal Mielec. Jestem pewien, że przyniesie ona wymierne korzyści obu stronom i przełoży się na pełne sukcesów funkcjonowanie klubu w kolejnych latach – stwierdził Tomasz Poręba, wiceprezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

- Dziękujemy za zaufanie. Bardzo się cieszymy, że kolejny poważny sponsor dołączył do naszej drużyny i stał się motorem napędowym Stali Mielec w drodze po dawny blask – dodał prezes Stali Mielec, Jacek Orłowski.

LV BET jest sponsorem głównym Wisły Kraków i Garbarni Kraków, a także oficjalnym bukmacherem Wisły Płock, Widzewa Łódź, Arki Gdynia, Piasta Gliwice, Zagłębia Sosnowiec i koszykarskiej drużyny Śląska Wrocław. 
 


Słowa kluczowe: stalmielec | lvbet | 1liga | pilkanozna | sponsor | bukmacher
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.