Aktualności
 
Akademia Śląska dba o digitalizację
 
9. grudnia 2018, 12:05
źródło: WKS Śląsk Wrocław
 
Akademia Śląska Wrocław związała się umową o współpracy z firmą ProTrainUp. To pomoże w w rozwoju projektu.

Współpraca obejmie dostarczenie „Systemu Zarządzania Klubem” oraz szkolenie z zakresu działania systemu dla sztabu trenerskiego. System ten daje duże możliwości dla trenera, zawodników, rodziców, jak i dla kadry zarządzającej klubem.

ProTranUp pomaga trenerom zintegrować w jednym miejscu zarówno dane ilościowe takie jak statystyki zawodników, plany treningów itp., jak i jakościowe w postaci komentarzy pozostawianych przy danych treningowych, meczowych, czy też podczas okresowej obserwacji zawodnika.

Klub zyskuje narzędzie do stałego monitorowania pracy trenera, kontroli rozwoju zawodników, identyfikacji talentów oraz kreowania wewnętrznego klubowego systemu szkolenia. Dzięki pełnej digitalizacji materiałów i danych, zbędnym będzie wykorzystywania papierowych dzienników i materiałów.

Także zawodnik może obserwować jak radzi sobie na treningach, co powinien poprawić i w jakich elementach osiągnął pozytywny wynik. Rodzice natomiast będą mogli mieć wgląd na wyniki sportowe swoich pociech. Mogą też zobaczyć, czy nie za często opuszczają swoje zajęcia. Mają również wgląd na stan opłacanych składek w klubie.

System daje również możliwości w zakresie komunikacji wewnątrz klubu. Dzięki kalendarzowi, komunikatorowi czy też dyskowi klubowemu, wymiana informacji i dokumentów w klubie odbywa się na jednej platformie. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.