Aktualności
 
Siatkarski GKS nadal ze sponsorem premium
 
9. grudnia 2018, 11:51
źródło: GKS Katowice
 
GKS Katowice występujący w siatkarskiej PlusLidze może liczyć na dalsze wsparcie jednego z najważniejszych sponsorów.

Zespół będzie nadal sponsorowany przez Osiedle Franciszkańskie. Kontrakt będzie obowiązywać do końca sezonu 2018/19.

Warto podkreślić, że ten sponsor premium szczególną uwagę przykłada do rozwoju sektora rodzinnego w halach sportowych GKS.

- Jest nam niezmiernie miło, że już kolejny sezon będziemy współpracować z siatkarską sekcją GKS-u. Jako inwestor Osiedla Franciszkańskiego w Katowicach, w naszych działaniach pozasprzedażowych chętnie wspieramy miejskie inicjatywy, szczególnie te sportowe. Poprzedni sezon współpracy z GKS-em dostarczył nam wiele pozytywnych emocji oraz pokazał, jak duży potencjał drzemie w katowickiej drużynie. Strefa rodzinna, której gospodarzem jesteśmy podczas meczów organizowanych w Spodku, cieszy się dużym zainteresowaniem najmłodszych. To przede wszystkim przyjazna atmosfera i pozytywne reakcje dzieciaków skłoniły nas do wsparcia siatkarzy również w tym sezonie. Trzymamy kciuki za naszą drużynę, a wszystkich mieszkańców Katowic zachęcamy do kibicowania - mówi Bartłomiej Solik, dyrektor ds. inwestycji TDJ Estate.

- Jesteśmy bardzo dumni z powodu podpisania kolejnej umowy z tak renomowaną marką. Cieszymy się, że nasza współpraca, która przebiega wręcz wzorowo i wykracza daleko poza łączące nas zapisy umowy, będzie kontynuowana. Wspólnie angażujemy się w akcje charytatywne i razem dumnie pracujemy na rzecz lokalnej społeczności. Nie wyobrażam sobie także dziś meczów naszych siatkarzy rozgrywanych w Spodku bez strefy rodzinnej Osiedla Franciszkańskiego, która na stałe wpisała się w obraz widowiska, jakie razem tworzymy. Bardzo dziękuję za okazane nam zaufanie i gwarantuję, że dołożymy wszelkich starań, abyśmy wspólnie mogli tworzyć piękną historię katowickiej siatkówki - zapewnia Bartosz Malaka, kierownik działu sprzedaży GKS Katowice.

Osiedle Franciszkańskie to flagowy projekt mieszkaniowy spółki TDJ Estate, należącej do Grupy TDJ.  
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.