Aktualności
 
Widzew uruchomił platformą zakupową
 
3. grudnia 2018, 18:55
źródło: Widzew Łódź
 
Interesujący pomysł realizuje drugoligowy Widzew Łódź. Klub piłkarski uruchomił platformę zakupową.

Otóż, jak informuje ligowiec, za pośrednictwem widzew.market będzie można nabywać różnego rodzaju produkty, a docelowo także usługi.

- Jak dotąd zaimplementowaliśmy na platformie ponad 30 tysięcy produktów. Są to zabawki, drobne artykuły gospodarstwa domowego, jak pościel czy ręczniki, artykuły sportowe, zegarki, bielizna, akcesoria dla zwierząt, perfumy, kosmetyki i wiele innych. Oferta poszerza się z dnia na dzień - powiedział dla oficjalnej strony klubu kierownik projektu, Sławek Rosak.

- Liczymy na to, że jeśli kibic zaplanuje zakupy przez Internet, to w pierwszej kolejności sprawdzi dostępność danego produktu w serwisie widzew.market. Na platformie kupi go w dobrej cenie, a jednocześnie wesprze Widzew - dodał.

Prócz produktów i usług, klub planuje także stworzyć tablicę ogłoszeń drobnych dla kibiców Widzewa. Ciekawostką jest, że oferowaniem swoich usług zainteresowana jest spora część przedsiębiorstw z klubu biznesu Widzewa.

Produkty będą dostarczane kurierem DPD na adresy krajowe. Będzie też możliwość odbioru osobistego w sklepie klubowym na stadionie.  
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.