Aktualności
 
Lech Poznań i bilety w aplikacji
 
1. grudnia 2018, 14:54
źródło: Lech Poznań
 
Lech Poznań wypuścił aplikację Lech Bilety także na urządzenia z systemem iOS. Ale to nie wszystko.

Nowa wersja oprogramowania czeka również na użytkowników urządzeń opartych o system Android.

- Od kilku miesięcy pracowaliśmy nad aplikacją na systemy iOS, dlatego niezmiernie się cieszymy, że teraz każdy posiadacz urządzań działających na tym systemie, a także na Androidzie może bez problemu zainstalować aplikację i w prosty sposób nabyć bilet na mecze Kolejorza - mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów.

- Aplikacja została stworzona przez firmę Roboticket przy współpracy z Lechem Poznań. Co jest nie bez znaczenia, jest efektem wieloletniej współpracy dwóch poznańskich firm, dzięki której kibice Lecha Poznań od blisko 3 lat wchodzą na trybuny stadionu jedynie przy użyciu telefonu - dodaje.

Warto dodać, że osoby, które nabędą wejściówki przez Lech Bilet mogą wejść na trybuny Stadionu Poznań korzystając jedynie z telefonu. Czytniki mobilne znajdują się przy 20 kołowrotkach.

- Oddajemy w ręce kibiców pierwszą wersję nowej aplikacji mobilnej Roboticket, jednocześnie zapewniając, że to dopiero początek naszej drogi w kierunku rozwiązań mobilnych w ticketingu dla Lecha Poznań - zapewnia Michał Pyda z firmy Roboticket. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.