Aktualności
 
Bieniuk wspiera biznes przyjaciół z klubu sportowego
 
29. listopada 2018, 13:05
źródło: informacja prasowa
 
Jarosław Bieniuk, były zawodowy piłkarz i były reprezentant kraju, po skończonej karierze sportowej nie zwalnia tempa i aktywnie uczestniczy w świecie biznesu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWspiera przyjaciół z byłego klubu sportowego i zainwestował w ich system do przechowywania i odbioru przesyłek w autorskich kolektomatach. Collectomate chce usprawnić sposób dostarczania paczek, a Bieniuk od razu dostrzegł w nich potencjał.

Collectomate to firma z Łodzi, założona przez Marcina Ciącio i Rafała Dylewskiego, od początku wspierana przez Jarosława Bieniuka oraz Tomasza Tomczaka. Założycieli i inwestorów połączył klub sportowy i postanowili zaangażować się w tworzenie wspólnego biznesu. Za cel postawili sobie wsparcie sposobu dostarczania paczek. Spółka rozwija unikalną platformę technologiczną - Collectomate, wspierającą proces przechowywania, monitorowania i dystrybucji przesyłek w specjalnych urządzeniach - kolektomatach.

Firma daje możliwość postawienia w recepcji biur czy osiedli kolektomatu, wieloskrytkowego produktu umożliwiającego wszystkim kurierom i prywatnym osobom, pozostawienie przesyłki odbiorcy bez potrzeby osobistego spotkania, wykorzystując do powiadomień dedykowaną aplikację. Obecnie z rozwiązania korzystają m.in. nowoczesne biura Skanska: Spark w Warszawie i Campus 6 w Bukareszcie.
- Zamawiam coraz więcej przez internet, a z powodu braku czasu trudno jest mi się umawiać na odbiór przesyłki z kurierem, nie mówiąc już o wizycie na poczcie czy w punkcie odbioru. Wyeliminowanie potrzeby osobistego kontaktu przy dostarczeniu przesyłki jest zarówno dla mnie, jak i kuriera świetnym rozwiązaniem. Otwartość i uniwersalność Collectomate to kluczowe elementy pomagające ułatwić codzienne życie - mówi Jarosław Bieniuk, Co-Founder Collectomate.

W biznes wspierany przez Bieniuka, zaangażował się także założyciel PizzaPortal i inwestor w takich firmach jak np. iTaxi - Lech Kaniuk. Firma pozyskała w ostatnim czasie 1,4 mln zł inwestycji od funduszy inwestycyjnych Kogito Ventures i Younick Mint. 
 


Słowa kluczowe: bieniuk | collectomate | wizerunek | biznes | inwestycja
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.