Aktualności
 
ONE Championship i e-sport
 
7. listopada 2018, 15:20
źródło: MMAbiznes.pl
 
Organizacja ONE Champiosnhip ogłosiła, że tworzy pod swoimi skrzydłami markę ONE eSports i tym samy rozpocznie działania w świecie tzw. elektronicznego sportu.

Całość wydarzenia ma działać pod nazwą eSports Championship Series.

Nowe przedsięwzięcie powstaje przy współpracy z firmą Dentsu Inc., największą japońską agencją reklamową, która jest również partnerem marketingowym organizacji Japan eSports Union, co może pomóc przy rozwoju nowego projektu.

Azjatycka organizacja planuje, że wraz ze swoimi kluczowymi partnerami zainwestuje 50 milionów dolarów w rozwój projektu. Co ciekawe, wydarzenia związane z eSports Championship Series mają się odbywać przy okazji gal sportów walki ONE.

Ponadto ONE eSports będzie także produkować i transmitować dedykowane treści związane z e-sportem w postaci transmisji wydarzeń na żywo, programów dokumentalnych, reality show, cotygodniowych magazynów czy blogów wideo.

Dodatkowo Demetrious Johnson, były mistrz UFC, który podpisał kontrakt z ONE i jest znany na świecie miłośnikiem gier wideo będzie wspierał swojego nowego pracodawcę przy promocji nowych wydarzeń ze świata e-sportu.

Cały projekt związany z e-sportem ma wystartować w roku 2019. 
 


Słowa kluczowe: one | oneesports | mma | sportywalki | esport | azja
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.