Aktualności
 
Zagłębie ze sponsorem sektora rodzinnego
 
6. listopada 2018, 09:01
źródło: Zagłębie Lubin
 
Zagłębie Lubin występujące w LOTTO Ekstraklasie pozyskało oficjalnego sponsora Sektora Rodzinnego na Stadionie Zagłębia.

Umowę podpisało z autosalonem Peugeot Dejon&Dąbrowski. Warto dodać, że sektor przed startem trwającego sezonu został zmodernizowany, ale prace ciągle tam trwają.

Klub na meczach zapewnia gry i zabawy dla dzieci z profesjonalnym przeszkolonym animatorem.

- Jako dumny partner motoryzacyjny Zagłębia Lubin S.A. z przyjemnością przyglądamy się atmosferze panującej na sektorze rodzinnym podczas meczów „Miedziowych” w trwającym sezonie. Jesteśmy pod wrażeniem dzieci, które od pierwszej do ostatniej minuty wspierają piłkarzy swoim głośnym dopingiem. Chcemy pomóc w tym, żeby trybuna ta jeszcze bardziej tętniła życiem stąd nasza decyzja o włączeniu się w sponsoring sektora rodzinnego - powiedział Artur Dąbrowski, członek zarządu Peugeot Dejon&Dąbrowski.

Warto zarazem przypomnieć, że Zagłębie jest wspierane przez dealera od półtora roku. Co ciekawe, planowane są dalsze wspólne działania, o czym poinformowała Magdalena Berkowska, dyrektor ds. sprzedaży, reklamy i sponsoringu w Zagłębiu. 
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2020 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.