Aktualności
 
AllSporter z własną kryptowalutą?
 
11. lipca 2018, 10:01
autor: Krzysztof Baranowski
źródło: wirtualnemedia.pl / własne
 
Sportowy startup AllSporter szuka możliwości rozwoju. Jednym z pomysłów jest utworzenie własnej kryptowaluty.
AllSporter to startup założony przez mistrza Europy formuły Windsurfing - Michała Polanowskiego. Za pośrednictwem serwisu kontaktować mogą się ze sobą posiadacze sprzętu sportowego, trenerzy i miłośnicy rekreacji. Trenerzy mogą stworzyć tutaj swój profil, opisując krótko swoje doświadczenie i podając cenę za jednostkę treningową.
 
Umożliwia to szybkie wyszukiwanie trenerów i umówienie się z nimi na sesję treningową. Dodatkowo, posiadacze nietypowych sprzętów mogą za opłatą wypożyczać je użytkownikom.
 
Strona powstała w ubiegłym roku. AllSporter planuje ekspansję na rynek zachodni, na co potrzebne są fundusze. Ich zebranie ma odbywać się poprzez ICO (Initial Coin Offering), czyli popularną wśród startupów metodę emisji własnej kryptowaluty. 
 
- Chcemy wyemitować 260 mln AllSporter Coins. Trwają ustalenia dotyczące ceny pojedynczej monety, ale zakładamy, że pozyskane fundusze w pełni pokryją koszty profesjonalnej promocji w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych. Dajemy sobie rok od dnia emisji na zaistnienie na tych rynkach. - mówi właściciel startupa, Michał Polanowski.
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.