Aktualności
 
Marathonbet z wielkimi aspiracjami
 
13. czerwca 2018, 11:37
źródło: InterPlay.pl
 
Marathonbet zasygnalizował, iż ma globalne aspiracje po tym, jak stał się pierwszym w historii partnerem bukmacherskim Manchesteru City FC.

Marathonbet zapewni ofertę zakładów w dniu meczowym na Etihad Stadium, na którym to pojawią się obrandowane punkty firmy. Współpraca w tym zakresie rozpocznie się wraz ze startem sezonu 2018/19 Premier League.

Internetowy bukmacher zapewni fanom klubu również ekskluzywne treści cyfrowe związane z meczami pierwszej drużyny oraz przedmeczowymi zapowiedziami. Kibice będą również mieli szansę wygrać doświadczenia „których nie można kupić za pieniądze”.

Warto dodać, że firma od października 2016 roku wspiera lokalnego rywala, Manchester United, z którym łączy ich trzyletni kontrakt.

Natalia Zavodnik, dyrektor generalny Marathonbet, powiedziała: - Cieszymy się, że możemy ogłosić globalne partnerstwo z jednym z najbardziej ekscytujących klubów na świecie.

- Ta informacja jest oznaką naszej intencji postrzegania nas jako marki globalnej i nie możemy się doczekać, aby zacząć działać w tym kierunku - dodała.

- Marathonbet podziela nasze zaangażowanie w zapewnianie fanom na całym świecie najlepszych możliwych doświadczeń związanych z rozgrywkami, zarówno na Etihad Stadium, jak i na całym świecie za pośrednictwem platform cyfrowych - przyznał z kolei Damian Willoughby, wiceprezes ds. partnerstw w City Football Group.
 


 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.