Aktualności
 
DraftKings rozszerza ofertę
 
12. czerwca 2018, 18:57
autor: Krzysztof Baranowski
źródło: SportsPro / własne
 
Dostawca usług z zakresu fantasy sport zrobił duży krok w kierunku rozpoczęcia działalności w amerykańskim sektorze sportowym.
Internetowy dostawca gier DraftKings złożył wniosek o przyznanie licencji na oferowanie zakładów sportowych w amerykańskim stanie New Jersey.
 
Wniosek firmy o licencję na korzystanie z usługi Casino Service Industry Enterprise License został przyjęty przez New Jersey Division of Gaming Enforcement (DGE) do rozpatrzenia, co stanowi duży krok dla rozwoju bostońskiej firmy, będącej głównym graczem na rynku amerykańskich zakładów sportowych.
 
- New Jersey DGE jest liderem w tworzeniu inteligentnych i zorientowanych na klienta ram zakładów sportowych w mieście. Współpracujemy z urzędnikami, w celu wprowadzenia naszych produktów na ten rynek. - powiedział Tim Dent, dyrektor finansowy DraftKings.
 
Transakcja została zawarta po tym, jak DraftKings rozszerzyło swój wewnętrzny zespół bukmacherski o Seana Hurleya. Firma zatrudniła także dyrektora ds. gier hazardowych w New Jersey w osobie Karla Gambina, który ma pracować nad dopasowaniem oferty do zgodności z przepisami i regulacjami w tym stanie.
 


Słowa kluczowe: draftkings | bukmacher | newjersey | fantasysport | usa
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.