Aktualności
 
Mistrzowie olimpijscy z ONE
 
15. maja 2018, 16:44
źródło: MMAbiznes.pl
 
Wywodząca się z Singapuru organizacja ONE Championship ogłosiła zawarcie umowy z nowym ambasadorem. Ale to nie wszystko.

Został nim Joseph Isaac Schooling, singapurski pływak specjalizujący się w stylu motylkowym, mistrz olimpijski na dystansie 100 metrów stylem motylkowym z 2016 roku i medalista mistrzostw świata.

Dzięki tej współpracy Schooling będzie wspierał wybranych zawodników ONE poprzez media społecznościowe i we wspólnych akcjach promocyjnych.

– Jestem dumny i podekscytowany możliwością dołączenia do rodziny One Champioship – powiedział Schooling komentując ogłoszenie współpracy – Zawsze świetnie spędzałem czas oglądając ich wydarzenia i jako ambasador organizacji liczę, że będę mógł dzielić wspólnie wartości, które wyznają.

Chatri Sityodtong, szef organizacji ONE również cieszy się z podjęcia współpracy: – On jest świetny przykładem na to co można osiągnąć w tak młodym wieku ciężką pracą i oddaniem. Cieszę się, że Joseph będzie działał wspólnie z naszą organizacją.

Co ciekawe, Schooling nie jest jedynym utalentowanym mistrzem olimpijskim, który swoim wizerunkiem wesprze ONE Championship. Organizacja ogłosiła również bowiem, że 18 maja podczas jej Singapurze, gościem specjalnym będzie Michael Phelps, najbardziej utytułowany pływak w historii tego sportu. 
 


Słowa kluczowe: schooling | one | mma | sportywalki | wizerunek | ambasador | azja
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
© 2010-2019 SPORTMARKETING.PL. All rights reserved.